Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Szóval mai nap reggel kezdődött, de volt már hasonló régebben is. Lényeg a lényeg hogy szorongásom van és ez általában a stresszhelyzetekben hányingert, hányást is szokott eredményezni.

A mai nap reggel kezdődött a hasfájás, hányinger, étvágytalanság később pedig a hányás. Mikor elindultam otthonról kicsit jobb lett a közérzetem. Aztán úgy egészen mostanáig jól is éreztem magam nagyjából (volt egy-két rosszabb pillanat amikor elég gyengének éreztem magam ahhoz is hogy álljak) de aztán most megint újra előjött az étvágytalanság, hányinger. Viszont nagyon félek hogy akár elájulhatok hiszen reggel ettem utoljára, annak nagy része bent sem maradt. Próbáltam kisebb falatokat vagy akár olyan dolgokat enni amit szeretek, de előjött a hányingerem tőle. Nemsokára halaszthatatlan találkozón kell részt vennem (kb 1-2 óráig fog tartani) és muszáj addigra jobban lennem.

Mit tegyek?



2022. szept. 1. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
29%
Iskola undor
2022. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Generalizációs szorongás agorafóbiával (szituációs szorongás) megspékelve.
2022. szept. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!