Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj az akupunktúra? Segít...

Fáj az akupunktúra? Segít ellazulni és leküzdeni a szorongást?

Figyelt kérdés

2022. szept. 4. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Másik út, esetleg: [link]
2022. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az akupunktúra nem tudom hogyan hat a pszichére. Vagyis szerintem sehogy, mert amikor pszichés alapon fáj a fejem ( ez később derült ki) szúrkálhattak, semmit nem ért. Igen, kicsit kellemetlen tud lenni.
2022. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Áltudomány.
2022. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Newmi1 ***** válasza:
100%
Az akupunktúra egy több ezer éves tudomány, ami jól működik. Én Wang Jun-höz jártam www.kinaiorvos.hu , amikor a vállalkozósditól kiégtem. Alvási és emésztési problémáim voltak, amik a kezelés hatására hamar megszűntek. Segíthet a panaszodon az akupunktúra, de pszichés alapjai is lehetnek. Ezt előre az orvos sem fogja tudni pontosan megállapítani, a kezelés közben szerzett tapasztalatok fogják megmutatni.
2022. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4.

Olyan jól működik, hogy a kínaiak mindig is sokkal tovább éltek, mint bármelyik más nemzet polgárai, 1000 éve is, meg most is. Nincsenek kórházaik sem, hiszen ez a gombostűzés mindent gyógyít.

Vagyis...várjunk csak.

2022. szept. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5# A kínaiak várható élettartama jelenleg 77,9 év, a magyaroké 76 2019-es adatok szerint 76 év. Senki nem állította, hogy az akupunktúra megnöveli az élethosszat, csak azt írták fentebb, hogy bizonyos panaszokon segíthet. Ami ugyanígy elmondható a nyugati orvostudományról is.
2022. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.

Nekem azért az a gyanúm, hogy a nyugati orvoslás sokkal-sokkal több panaszon segít, mint a gombostűzés, ha utóbi egyáltalán.

2022. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. A gyanú még csak nem is tapasztalati tény. :) Igaz, nekem csak kutyával van akupunktúrás tapasztalatom, de ott segített olyan sántításon, amin a nyugati gyógyszerek hónapokig nem. (Állatorvos által végzett akupunktúráról beszélek.)
2022. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!