Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az immunerösítök mint pl....

Az immunerösítök mint pl. centrum segitenek a herpeszeknek?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogyha folyamatosan szedjük akkor ki-e jön vagy sem?
2010. szept. 25. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A herpesz egy vírus ami a szervezetben van, aki hajlamosabb rá az "szenved" tőle, és állandó jelleggel vissza fog térni, aki nem, annak lehet hogy egész életében sem fog kijönni egy herpesz sem. Erre nincs még igazi megoldás én úgy tudom. Amiket a patikában lehet kapni krémeket,azok segítenek,hogy a kijött herpesz hamarabb távozzon,de ennyi.
2010. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, kijön vagy sem. Ezek erősítik az immunrendszert, de semmi biztosíték nincs rá, hogy ettől függetlenül az nem gyengül le.
2010. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha erősíted az immunrednszered, logikus, hogy a vírusokat is könnyebben legyőzi ,azaz jóval ritkábban fog előjönni a herpeszed. Nekem egy csúnya fertőzés után írtak fel gyógyszeres immunerősítőt, mellette ezüst oldatot is ittam, s majd 1 évig nem jött ki a herpeszem, ami nagyon nagy szó ahhoz képest, hogy előtte 2 havonta volt kisebb-nagyobb seb a számon.
2010. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!