Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, ti szoktatok fürdés...

Lányok, ti szoktatok fürdés közben a kádban fingani?

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 17:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen, előfordul néha, hogy még a vizet is beszínezi. 21/L
2022. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Na megint a 76os troli... 😂
2022. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Előfordult már, hogy pukizáskor kijött egy kis meleg fosi, ami végig csorgott a lábamon egészen a bokámig.

23L

2022. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen de csak akkor ha nincs fürdőbomba ami pezsegést és színt varázsolna a kádba.DE CSAK AKKOR
2022. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
#2 😂😂😂😂
2022. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Puki vagy fing? (Szerintem van különbség.)


Én eléggé fel vagyok fújódva - levegőnyelés félrenyelése miatt is. (Félig-meddig hivatásos "idősgondozó"-nak lehet nevezni az élethelyzetemet.)


Visszatérve: a "fing" ugye hangosabb, és esetenként büdösebb. Nálam ez szokott előfordulni.


Nyáron munkavégzés közben volt igazán ciki. (Hivatalos helyiségben sikerült elérni időben a női mosdóba.) De ott aztán durrant/mennydörgött belőlem a bélgáz.


Kádba már régen fürödtem (lavór, illetve zuhany tusoló lehetőség áll most rendelkezésre a mindennapjaimban.)

2022. szept. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!