Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Budapest, köhögés. Tegnap...

Budapest, köhögés. Tegnap voltam boltban, (nagyobbacska) és fiatalemberek közül többen is nagyon feltűnően és sokat köhögtek. Ma még hallom kint az utcán menni az embereket és szintén nagyon sok köhög. Észrevetted te is?

Figyelt kérdés

Vagy csak én figyeltem fel ezekre?


Nincs para csak kíváncsi vagyok.



#Budapest, köhögés 2022 szeptember
2022. szept. 12. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Mindmeghalunk
2022. szept. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1# Mondom : nincs para.


Nyugi van. Csak feltűnt nekem és kíváncsi vagyok más is észlelte-e?

2022. szept. 12. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem futkoztak ott még emberek valami locsolótömlővel eközben?
2022. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt az ősz, és ilyenkor gyakrabban kapunk el légúti fertőzéseket, minden évben ilyenkor sok a köhögős, náthás ember.
2022. szept. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tegnap este is az utcáról beszűrődött és most értem haza, kint a forgalomban is sok a köhögés.


Egyáltalán nem vagyok megijedve, nincs covid parám csak meglepett hiszen még azért nincs az a klasszikus, szürke "taknyos ősz".

2022. szept. 13. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is köhögök, pár szomszédom is, ilyenkor a legkönnyebb megfázni, mikor még meleg van, de mégsem.


Vékony pulcsis időben pólóban mászkálnak az emberek, persze, hogy megfáznak, hiába érzik melegnek az időt

2022. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen én is észre vettem (vidéki vagyok) nyár közepe óta tart ez. Nekem is nagyon fura,eddig nem volt hasonló. És ez nem őszi megfázás mert nyáron is nagyon sok ember köhöhöt és még most is köhög.
2022. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!