Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alacsony vérnyomásúként...

Alacsony vérnyomásúként természetes, hogy napi 6-7 kávét iszok?

Figyelt kérdés

Magas vékony férfi vagyok. (28 éves)

Úgy vettem észre ez az ami segít az éberséghez.


Ez túl sok, vagy így megengedhető, hogy leküzdjem az alacsony vérnyomás miatti fáradékonyságot?



2022. szept. 18. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az mindenképpen túl sok. Ha krónikus fáradságban szenvedsz inkább egy vérképet kellene csinálni, valószínűleg valami vitaminhiányod van.
2022. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Sima dehidratáció is tud alacsony vérnyomást produkálni. 26 évesen ennyi kávé nem a hosszú élet záloga.
2022. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj hogy a masszív kávézás beállítja a vérnyomásod és nehezen megy vissza amikor abbahagyod. Nekem napi egy főzet kávé (6 adag, nem hazudok néha a duplája) 175/100 körülit produkált az orvosnál ami gyógyszerekkel sem ment le. Jogsit szerettem hosszabbítani. Inkább abbahagytam a kávét és hosszú hetek alatt állt vissza 130-140 re.
2022. okt. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem orvosnál 97/52. Erre mondták azt hogy alacsony viszonylag egy felnőtt férfihez képest.


(Ez a kávé nélküli)

2022. okt. 13. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!