Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fájdalom receptorokat...

A fájdalom receptorokat valahogy ki lehet iktatni?

Figyelt kérdés
A sípcsont a legnagyobb fegyvere az emberi testnek, de ez egy kétélű kard, a használónak is rohadtul fáj, ha be kell vetnie. Nyilván szokni lehet a fájdalmat a kondícionálással, de eltűnni nem tűnik el. Valahogy a láb azon felületén nem lehet az idegeket lebénítani vagy kiiktatni?
2022. szept. 19. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Vágd le, utána bátran hadakozhatsz vele.
2022. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönjük, gerincferdüléses, vasággyal 40 kilós 30 évesen kopaszodó, tesztoszteront nem látott "ITguy"
2022. szept. 19. 13:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy elég érdekes, pár hete nehéz zsákon nem gyakoroltam a rúgásokat, az elején még 1 2 rúgás után zúzódásos volt a lábam és majd befostam a fájdalomtól, most sokkal több idő kellett hogy beliluljanak, és nem is fájnak annyira. Úgy tűnik, hogy idővel tényleg múlik el a fájdalom, ha edzem őket. Bár lehet csak megszoktam, és már nem zavar annyira.
2022. szept. 19. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Na, milyen sokat tudsz rólam, pont annyit, mint a receptorokról. Szeretek röhögni az ilyeneken, élőben meg két ütés után megköszönnéd a részvételt és tárcsáznád a 112-őt.
2022. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben pistike
2022. szept. 19. 19:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!