Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az arcomon? (Pattaná...

Mi lehet az arcomon? (Pattanásból valami vérömleny?)

Figyelt kérdés

Sajnos kb 2 hónapja egy pattanást az arcomon szétszurkáltam, ennek következményeként azóta ha megnyomom vagy esetleg egy kisebb ütés vagy nyomás éri kemény lesz és megdagad, olyan mint ha vérrel telne meg.

De ez másnapra visszahúzódik, viszont két körömnyi területen ez a dolog körül más színű a bőröm, pirosas szürkés.

Fogalmam sincs hogy mi lehet ez de kezd megijeszteni, és sajnos most még nem tehetem meg hogy elmenjek egy bőrgyógyászhoz ugyanis iszonyú drága.

A kérdésem az lenne hogy mi lehet ez és hogy tudnám kezelni?

Előre is köszönöm!



2022. okt. 2. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szúrkáltad szét?
2022. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tűvel, gondoltam könnyebben kijön de utána nem gyógyult be hanem elkezdődött ez a duzzadás
2022. okt. 2. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hónap alatt sem javult, mindenképpen mutasd meg szakembernek. A háziorvos be tud utalni tb alapon a legközelebbi bőrgyógyászatra, az ingyenes.
2022. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!