Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt bennem egy kullancs és...

Volt bennem egy kullancs és tuti összenyomtam, most meg fogok halni?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hogy kullancs, azt hittem pattanás, a kezemmel éreztem. Aztán láttam, hogy kullancs később, de addigra már próbáltam kinyomni😭

Most tuti lesz valami bajom?


2022. okt. 8. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Mindenképp oltasd be magad lime kór ellen, mert amit csináltál a lehető legrosszabb; összenyomtad és kiokádta magából az összes belsőséget és vért ami lehet fertőzött volt. De meghalni nem fogsz, ne félj. Csak el kellene menni orvoshoz, ő megnézi. Napokon belül kiderül egyébként hogy van-e bajod, az esetek 75%-ában nagy piros folt lesz körülötte.
2022. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Takács milán válasza:
55%
Hat szerintem a kullancsba nem de a hulyesegbe igen
2022. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lyme betegségre nincs védőoltás. Három hét múlva kell egy vérvétel.

Borellia. Erythemas folt nem mindig jelentkezik. Érdemes megcsináltatni három hét múlva a vérvételt. Azért kell várni mert lyme kórra nincs vérvételre lehetőség. A szervezet a baktériummal szemben ellenanyagot termel és tulajdonképpen ezt tudjuk megnézni vérvétellel. Ezért kell várni három hetet. A lájm kór antibiotikum már gyógyítható de még nincs meg a vérvétel addig nem szabad szedni mert hamis eredményt kapsz.

2022. okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A kullancs nem olyan, mint egy pattanas, ugyhogy ne kamuzz. Szanalmas vagy.
2022. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kezemnek csak egy dudor volt... Kicsit éreztem, hogy furcsa, de azért megpróbáltam kinyomni úgy, hogy NEM LÁTTAM. De kösz a kedvességed azért
2022. okt. 8. 11:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, megfogsz hallni!

Ez elkerülhetetlen sajnos.

Amíg teheted gyorsan menj kórházba.

Ez nem vicc!

Én is abba halltam meg tegnapelőtt.

2022. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!