Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezekkel a tünetekkel mit...

Ezekkel a tünetekkel mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés

Fáj a fogam.

Homályosan látok, néha annyira hogy a hasam magasságába lévő telefont sem látom. Olyan mintha bandzsítanék, de nem bandzsítok.


Fáj a fejem és szédülök.

Ahogy állok egyhelybe olyan érzésem van mintha csúszna a lábam és fojna. Ránézek látom hogy nem történik semmi, mégis ezt érzem.



Megfigyeltem, csak cukros üdítőt ittam (2 pohárnyit) és kb 10 darab pogácsát ettem.


Ha kávét iszok az egyáltalán nem segít.

Annyira szédülök, hogy muszáj vagyok neki támaszkodni a falnak. Azt is úgy érzem mintha nem is támaszkodnék neki semminek és fáj a gerincem.



2022. okt. 8. 14:39
 1/8 A kérdező kommentje:
valamint néha fáj a jobb szemem
2022. okt. 8. 14:40
 2/8 A kérdező kommentje:
Google weboldalon rákerestem azt mondja sztrókot fogok kapni, szóval inkább megkérdezlek titeket
2022. okt. 8. 14:40
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Amíg ezt megírtad, hívhattál volna mentőt, megmérhetted volna a vérnyomásod, a véroxigéned, a vércukrod és összeszedhetted volna a kórházi csomagodat, kis aprót a kávéautomatába, 2 szendvicset meg 1 flakon vizet.
2022. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen lehetőségem nem volt, mivel nem otthon voltam. Egy teljesen másik városban voltam.
2022. okt. 8. 20:08
 5/8 A kérdező kommentje:
De ez többször is előfordult már velem és tudni szeretném mi okozhatja, és miképpen tudom ezt a helyzetet kezelni, hogy mihamarabb elmúljon?
2022. okt. 8. 20:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert így hogy, semmi infót nem találtam róla így három órán át el kellett viselnem ezt az állapotot. :/
2022. okt. 8. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Érthető az igényed, de rossz helyen keresed a megoldást: orvos kellene, hogy lásson, amikor legközelebb ilyen problémád lesz. Hétfőn pedig felhívhatod a háziorvosodat is, hogy beszámolj a hétvégi kalandodról.
2022. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jah értem, rendben.

Köszönöm!

Ha ezek tényleg olyanok, akkor megkérdezem a háziorvosomat.

2022. okt. 8. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!