Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megnyaltam egy ekit?

Megnyaltam egy ekit?

Figyelt kérdés
suliba nem mentem, gondoltam megnyalom milyen ize van amit vettem. (feher minion, tobben is hasznaltak mar barati korbol) Nyelvem lezsibbadt eloszor de az mar elmult. Pulzusom meg lejjebb ment pedig kavet is ittam. Nyugodtabb is lettem valamennyivel. Tobbieknek elmondtam kirohogtekxdddd. Neten nem talaltam senkit sem aki nyalogatja, kis dozisu mdma-nak lehet nyugtato hatasa? vagy nem ertem. Koszonom a HOZZAERTO valaszokat elore is!

2022. okt. 10. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ez van, ha anyu és apu testvérek.
2022. okt. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Igen, megnyaltál egy ekit.
2022. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
be kell dobni az egészet :)
2022. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tsubba válasza:
61%
Ha valoban eki volt, az nem működik ha nyalogatod. A bélyeget (LSD) szokták inkább “nyalogatni”. A cuccok nem iskolába valók! 😃 semmi értelme ott bekészülni. Ha infora van szükséged inkább írj privátóth!
2022. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dodoo777 válasza:
A fehér minion egyebkent speed hatású. Amfetamin van benne és szetporget. Némi MDMA van benne. Jó, hogyha pörögni akarsz
2023. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!