Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tájékozodni szeretnék Olvastam...

Tájékozodni szeretnék Olvastam a Budapesten a VII.kerületi Péterfy Sándor utcai Kórházban hogy van olyan részlege hogy Diabetológia, Lipidológia Ambulancia mit jelent befekvéses osztály?

Figyelt kérdés
Szerettem volna megérdeklődni az Információnál de a telefonközpontos máshova kapcsolt hogy én Járóbeteg ellátásra szerettem volna jelentkezni ahol van ilyen Étrendmód tanácsadás illetve mindennap lemérlegelnek ez esetben visszahívnának kontrollra engem . Most meg tanácstalan vagyok abba hogy egyáltalán van olyan Szakrendelés a Péterfy-be Pesten Ahol Járóbeteg ellátás van érvénybe és foglalkoznak ilyennel amit leírtam.

#egészségügy #szakrendelés #diabetológia #Péterfysándorutcaikórház #Lipidosztály #Diatetólógia
2022. okt. 18. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt nem találtad meg?

[link]

2022. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2022. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ambuláns ellátás = járóbeteg ellátás, ott ambuláns lappal távozol. Osztály = fekvőbeteg ellátás, ez amikor benn alszol és adnak enni is, innen zárójelentéssel távozol.

Van a Péterfyben ambuláns ellátás. Pontosan milyen betegség miatt szeretnél dietetikai tanácsadást? Lehet, hogy a háziorvosod tudna segíteni.

2022. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!