Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért izzadok akkor is ha...

Miért izzadok akkor is ha használok dezodort?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom miért de csak akkor szoktam izzadni amikor iskolába vagyok. És főleg reggel. Eddig arra gondoltam hogy talán a stressz miatt, de rájöttem hogy nem. Van hogy tök jó kedvvel megyek az iskolába, de mégis izzadok. Meg amikor bemegyünk és leveszem a kabátom érzem hogy már bele izzadtam a pólómba. De nem gondolom hogy a tesi meg a mozgás miatt lenne, mert van hogy hétvégén is sokat sétálok, futok, mozgok vagy csak valamit sportolok.

2022. okt. 20. 17:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez mitől lehet?
2022. okt. 20. 18:25
 2/4 anonim ***** válasza:

van egy rossz hírem..pont ilyen vagyok én is..bizony ez stressz. Nem tudunk róla, de a tudat alatt bizony dolgozik a félelem. Valamitől félünk, bár nem tűnik fel.


Erre alapozzák a hazugságvizsgáló gépet is. Eddig bevált, pont ezért.


A dezodor csak a büdös szagot enyhíti.

2022. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hormonális problémára is utalhat a sok izzadás vagy esetleg Pajzsmirigy-túlműködés is lehet. Én ajánlanám, hogy fordulj szakemberhez, valószínű ő többet tudna segíteni ez ügyben.
2022. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jaj, elnézést nem olvastam el rendesen a leírást, de ettől függetlenül ajánlom a szakembert, lehet valami hasznosat tudd mondani, hogy hogyan győzd le a tudat alatti szorongást.
2022. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!