Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy rákos vagyok?...

Lehetséges, hogy rákos vagyok?(16F)

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hónapja van egy duzzanat a sarkamban(kérdest is írtam ki, nem egyet). Egy hete körül a derekam is el kezdett fájni mozgása(edzés, torna óra). Ma meg a combom, pár percenként sajdul egyet, néztem, de nincs duzzanat. Ritkán a hátam is fáj köhögésnél, mondjuk az már a derékfájás óta fáj. Időpontom a háziorvoshoz keddre, ortopédhoz valamikor novemberben van.
2022. okt. 22. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Neked hipochondriád van.
2022. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__serulesek-balesetek..


Most olvasom, elírtam, nem egy hete körül, hanem 3...

2022. okt. 22. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényegen nem változtat.
2022. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2022. okt. 22. 15:57
 5/7 Zcom09 ***** válasza:
100%
Sose értettem ezeket a kérdéseket. Ha aggódsz akkor menj el dokihoz. Ha annyira nem félsz hogy megnézesd akkor meg minek a kérdés. Nem tudom hogy mire számítasz hogy innen bárki beépít egy megfigyelőrendszert a házadba majd éjel szövetmintát vesz hogy diagnosztizáljon, vagy mi? Az emberek testén vannak púpok ezek természetesek ezer minden lehet nem vagyunk jósok vagy mágusok hogy az interneten keresztül sejtvizsgálatot készítsünk a sarkadon.
2022. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt, ha orvoshoz mész.
2022. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, ötöshöz, az ijesztő igazán, hogy több kérdést is kiírsz ezzel kapcsolatban, és mintha ettől várnál valamit. Tedd, ha ráérsz, de az első az legyen, hogy a körzeti orvoshoz elmész, és kérsz minél többféle beutalót. Ha bármilyen aggodalmad van, járj utána, amennyire csak lehet!
2022. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!