Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom teljesen kinxujtani...

Nem tudom teljesen kinxujtani es behajlitani az ujjam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Par eve volt mar ilyen, a bal kozepso ujjam mintha begyulladna, nem tudom teljesen kinyujtani se behajlitani, de ha par percig behajlitva tartom akkor beall es annal jobban nem tudom kinyitni.


Mit tegyek? A tenyeremben erzem a fajdalmat mikor probalom kinyujtani, ezen a kepen az "1" es szammal jelolt reszen, csak a tenyerem felol es jobban a tenyeremben.


[link]


2022. okt. 25. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A doki mit mondott?
2022. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmit. "pihentesse", dehat probaidon vagyok, a melom nagy reszet az iras tolti ki, meg most erted, a a kilincset lenyomni is alig tudom vele... Fepirni se irt semmit, nalam meg csak cataflam van,azt meg nem tudom hogy jo-e ra... Lofszt nem mond ez az eletunk ven szatyor...
2022. okt. 25. 17:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Pihentesse, bsszam meg azt az ertelmifogyatekos pofajat fel oraja fent vagyok mert luktet es faj az a tetvedek kezem...
2022. okt. 26. 03:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!