Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a Magne b6...

Mennyire hatásos a Magne b6 vagy a Valeriana?

Figyelt kérdés
Próbáltátok már valamelyiket? Sajnos eddig elég siralmas véleményeket hallottam róluk, viszont szeretnék egy ezekhez hasonló nyugtató hatású gyógyszert beszerezni. Ha tényleg nem olyan jók, ti miket ajánlanátok helyettük?

2022. okt. 27. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Nyugtatónak egyik se ér semmit. Sőt...egyetlen gyógynövényes cucc sem.
2022. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Egyik se ér semmit. Volt hogy egész levéllel beszedtem és semmi. A frontinnal próbálkozz, mert az hatásos.
2022. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

MagneB6-ról nem tudok nyilatkozni, de ha úgy érzed nem "sok" kell a stressztűréshez, megpróbálhatod.

A macskagyökér tartalmú készítmények némileg álmosítanak, legyen éjszakai vagy nappali verzió, nekem azért nem vált be.

A CDB olajokat tudnám ajánlani, hosszú távon sem ártalmasak és több ízben is jótékony hatással bírnak.

2022. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

#2

Igazad van, egy függőséget okozó gyógyszer nagyon jó stressz ellen, utána meg majd az elvonási tünetek is jók lesznek, ha nem tudsz hozzá jutni.


#3 javaslatát érdemes lenne megpróbálni esetleg. A felsoroltak tényleg nem érnek sokat. A b6 nem igazán ér semmit. A valeriana szintén.

2022. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

4.

De még nem is ez a legnagyobb probléma azzal az idegméreggel.

Láttam sok olyan ember hosszú és rövidtávú leépülését,amit ez okozott. Azóta a tűztől tudom ,hogy kevesebb félnivalóm van.

2022. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Inkább egy pohár whiskey, mint gyógyszer.
2022. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jesszus, na ezek után biztos nem veszem meg egyiket sem! :D
2022. okt. 27. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

Én most kezdtem el szedni MagneB6ot, mert regebb vmi hasonlo magnezium keszitmeny segitett a feszultsegem oldasaban, mostanaban meg rosszul alszom (4 honapja folyamat). Most en is csak kerdezni jottem, de ha mar itt, akkor valaszolok, hogy 2 tablettat ir a doboz es ugy kiut engem estere mint a fene. Egyet szoktam bedobni, de ettol is belassulok, es brutal melyeket alszom, sok/hosszu REM fazissal, brutal sokat es valtozatosat almodok azota. Marmint nyilvan nem drog, hanem ez az alvassal fugg ossze, ugy ertsd. Szoval nalam bejott. Valerianat nem próbáltam, de asszem abban nincs magnezium vagy b6 vagy egyik sem, csak gyogynovenyek, szvl abban nem hiszek annyira, ahogy a homeopatias nospaban sem, amit probaltam is azert, mert muterom homeopatia kedvelo kicsit, de semmi. Meg amugy persze jok a gyogynovenyek, pl csalanleveltea is kihozott egy betegsegbol, de azert nem mindenek, meg a szervezetnek a vitamin kell foleg.

2023. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!