Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen fizikai szakmák vannak...

Milyen fizikai szakmák vannak amik kevésbé károsak az egészségre?

Figyelt kérdés
Fiam most érettségizik ,de bukdácsol,gyenge eredményei vannak. Valamilyen szakmát akar majd végezni utána. Kőműves szakma érdekli jobban,szokott nyaranta segédmunkáskodni mellettük és azt el tudná képzelni magának.Viszont én szerető anyaként olyan szakmát szeretnék neki,ami nem annyira káros az egészségre. Pont a kőművesség az egyik legnehezebb,több ismerősömnek 40 éves kora környékére komoly izületi problémák,sérv,stb baja van,meg sokból alkoholista lett(köztük az apja is). Még vezetni szeret,elmenne teherautó sofőrnek,vagy futárnak is,na az már jobban tetszik. Még a villanyszerelőre,központifűtés szerelőre gondoltam,azok talán könnyebbek.Milyen ötletetek vannak ezzel kapcsolatban.
2022. nov. 2. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Én kamionsofőrnek adnám, ha jó a térlátása, átmegy a PÁV-on és bírja.
2022. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezek a kisebbek tetszenek neki,furgonok,futárautók,meg ilyen kisebb platós teherautók. Azt mondta a kamion az nagy neki,meg nem szívesen menne túl messze,inkább itt meg a szomszédos megyékbe maximum.
2022. nov. 2. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ülő munkát jelentő sofőrködés nem tesz jót sem a gerincnek, sem a prosztatának, sem a láb vérkeringésének. Gyakori a kóros elhízás is. Menjen asztalosnak.
2022. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!