Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barátcserje kapszulát hogy...

Barátcserje kapszulát hogy vegyem be, ha lenyelni nem tudom, és szétszedve a port kiöntve az íze undorító?

Figyelt kérdés

Valamivel el kellene nyomni az ízét, de nem tudom hogyan lehetne. Ez gyógynövény.

Sajnos sehogy sem tudom lenyelni, még konkrétan egy tic tac se menne le.



2022. nov. 4. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Keverd a port valami jóízű ételbe/italba.
2022. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül van kapszulában. Ha kiveszed a port belőle, nulla hatása lesz, nem a megfelelő helyen fog felszívódni. Már ha egyáltalán felszívódik.
2022. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a kapszula baromi gyorsan feloldódik, gondolom a dolga hogy még a gyomorban megtegye
2022. nov. 4. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy a vékonybélben. Nem minden kapszula oldódik fel baromi gyorsan.
2022. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 Igen, pont az íze miatt van kapszulában. Mellesleg teaként is kapható, annak hogy mondod meg, hol szívódjon fel?

Nyilvánvalóan pszichés blokkod van kemény dolgok lenyelésével, ezen dolgozhatnál, mert feltételezem, hogy nem csak folyadékokon élsz, hanem eszel normálisan keményebb dolgokat is. Egy átlag falat mérete a sokszorosa egy kapszulának. Próbáld meg pl. egy nagy falat megrágott kenyérrel leküldeni. Tablettákat pl eleve hatásosabb ételekkel bevenni, mint italokkal, mert az utóbbi elkezdheti oldani, miáltal nemcsak elveszíti csúszóképességét, de kellemetlen ízek jelenhetnek meg, smik esetleg öklendezést és pszichés tiltakozást váltanak ki.

De a leghatékonyabb akkor is, ha nem különféle trükkökkel próbálod átvágni magad, ami nonszensz, hiszen az agyad ötli ki, hogy hogyan csapja be önmagát?! Hanem az agyadat tréningezed arra, hogy normális és nem veszélyes dolog kapszulákat nyelni, hiszen még egy dobókockát is büntetlenül lenyelhetnél. Vagy menj szakemberhez, a kineziológus tudtommal pont ilyen blokkok oldásával foglalkozik, lámpalázat leküzdő zenész ismerőseimtől tudom.

2022. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!