Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Darabokban marad a kezembe a...

Darabokban marad a kezembe a hajam.Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mostanában darabokban marad a kezembe a hajam. Mindig a vége jön ki. Össze is van csomózódva. Egy éve nem festem, formázni is ritkán szoktam. Mindig is nagyon hullott a hajam, de ennyire nem volt rossz helyzt. Akármit kenek rá,nem segít. Teljesen tanácstalan vagyok. Nem tudom, hogy a hajammal van a probléma vagy valami belső oka van. Nagyon aggaszt. Már le is vágtam belőle elég sokat, hogy hátha az segít, de nem. 25/N

2022. nov. 9. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Vizsgáltasd ki magad, nagyon sok minden okozhatja!
2022. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Pajzsmirigy, női hormonok, mellékvese, vas, stb.

Csináltass labort és orvos!

2022. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Orvos
2022. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Voltál covidos?

Csináltass labort, nekem is csomókban hullik, csak nekem a covid miatt. Cinket javasolt szedni a doki, illetve nekem a varga csseppek és a sampon valamennyire használ, a hajhullást nem állította meg, de nőnek újak, szóval legalább lesz pótlás :D

2022. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Olevit-et ajánlom, de előtte d-vitamin vérből.

Pajzsmirigy szeret ilyet produkálni.

2022. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már korábban próbáltam kivizsgáltatni és halvány fogalmuk nem volt mi okozhatja. Pajzsmirigy problémám biztosan nincsen.

Szerencsére rengeteg hajam van, ezért nem látszik, hogy így hullik.

2022. nov. 10. 15:20
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Covid után nekem is hullott hónapokig, csináltattam labort és minden értékem jó volt. Én a Varga sampont és hajcseppet használtam, használt és elmúlt a hullás szerencsére, ki is nőtt azóta szerencsére (de hogy hogy néz ki a hajam az más kérdés, így hogy egy része 20 centivel hosszabb, mint a többi.. :D)
2022. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Fogorvosnál is voltál? Rossz fog vagy góc is okozhatja.
2022. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Ayurveda doktort is megnézhetsz
2022. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%

A pajzsmiriggyel kapcsolatban nem csak TSH, hanem T4, T3, reverzT3, antiTPO, valamint mellékvese irányába is el kellene menni.

Női hormonpanel szinten alap.

Jobb ha maganlaborba mégy, mert ezeket csak szakorvos írhatja fel, de meg magánban is hónapok mire egy jóhoz bejutsz.

2022. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!