Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek milyen volt idén az...

Kinek milyen volt idén az iskolaorvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
2022. nov. 11. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Megint kezded? Baromi unalmas vagy.
2022. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanaz, mint minden évben, érdemi változás csak annyi volt, hogy lázat is mértek. Ha valakit érdekel, privátban leírom részletesen.
2022. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Nálunk csak 2 évente volt. Az elején az összes fiú ment be egy nagyobb szobába, ahol mértek vérnyomást, magasságot, súlyt, látást stb. Csak alsónadrágig kellett vetkőzni.


Aztán hármasával mentünk át az orvoshoz ahol le kellett venni a boxert. Ő gerincferdülést nézett, meghallgatta a szívet meg a hasat megnyomkodta. A végén heréket nézte meg és a fitymát hátrahúzta.

2022. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Minden péntek, szombaton kiírod?
2022. nov. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Ugyanaz, mint a másik 58 vagy 67 kérdésed alatt megválaszolták....
2022. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Mint az elmúlt években. Többek a védőnőhöz, ott alap vizsgálat, aztán egyesével a dokihoz, ő meghallgatott, hasunkat nézte, gerinc vizsgálat és kész. Semmi extra melltartó végig rajtunk, csak nekem mikor hallgatott alá nyúlt, de semmi más. Nem kell ettől félni, nem igaz, hogy nemi szerv meg cici vizsgálat van.
2022. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk le kellett vetkőzni alsónadrágra, csak boxer maradhatott, a zoknit is le kellett venni. Utána kettesével mentünk be a rendelőbe, a védőnő megmérte a vérnyomást, a magasságot, a testsúlyt, majd a doki meghallgatta a szívünket, hátunkat, utána le kellett venni az alsót, felfeküdni az ágyra. Itt megtapogatta a hasunkat, felhúzta a fitymát, megnézte a heréket. Majd felálltunk, és feltartott karokkal körbe kellett forogni és sétálni, meztelenül.
2022. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
54%
Nálunk úgy volt hogy el végezte az alapvizsgálatokat boxerben utána le kellett tolni az alsónadrágot. Utána fel kellett húzni a fitymánkat és megemeltük a heréinket és utána rá kellett hajolni a vizsgálóasztalra és felnyúlt a fenekünkbe és megvizsgálta a prosztatát. Nem volt egy kellemes érzés az egész vizsgálatsor, de nem haltam bele és így legalább tudom hogy nincs semmi bajom, pedig eléggé szégyenlős vagyok, de orvos előtt semmiképp nem vagyok az.
2022. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Történt azóta valakinek orvosi vizsgálata?
2023. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen
2023. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!