Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvoshoz kellene...

Milyen orvoshoz kellene fordulnom ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt vettem figyelembe hogy nem tudok egyenesen ülni és hogy nem egyenesek a lábaim, de akkor nem is nagyon foglalkoztam vele egyáltalán

Most igy lassan 20 évesen kezdett el ez engem nagyon zavarni hogy minden egyes lépésemnél mind 2 térdem mikor le teszem őket a földre akkor befelé hajlanak automatikusan és úgy sétálok mint egy botsáska. Egyszerüen nem tudom eldönteni hogy X vagy O lábam van :,(

Ha hozzá érek a gerincemhez akkor már tapintatból lehet érezni hogy egyáltalán nem egyenes és már nem tudok vele mit csinálni.

Milyen orvoshoz kellene fordulnom vagy van rá valamien gyógytorna amit otthon is el lehet végezni?



2022. nov. 13. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha támogatootan akkor házi orvos beutaló ortopédushoz és kapsz gyógytorna lehetőséget. Talán még tudnak változtatni a dolgokon.
2022. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

Tudod, hogyan néz ki az X és az O?

Ha összeér a térded, szerinted mennyire hasonlít O-ra???

2022. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1koszonom holnap munka utan el megyek dokihoz
2022. nov. 13. 13:38
 4/6 A kérdező kommentje:

2 igen tudom hogy néz ki az X és az O láb.

De ha a lábfejeim teljesen egymás mellet vannak akkor a térdeim meg kifelé görbülnek, de viszont ha a lábfejeim 3-5 vagy akárhány cm távolságra vannak egymástól akkor a térdeim befele görbülnek :,)

2022. nov. 13. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Ortopédiára kell menned
2022. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ortopédushoz kell menni. Ez lehet magán, vagy háziorvosi beutalóval állami.
2022. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!