Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orr-hajszálér után előfordulha...

Orr-hajszálér után előfordulhat fogfájás?

Figyelt kérdés

Szombat este elsütötték az egyik orr-eremet a sürgősségin, miután egész nap vérzett és nem akart elállni.


Vasárnap reggel óta nagyon erős, kínzó fogfájás gyötör, pont azon az oldalon, ahol az orrom vérzett, a szemfogam gyökércsúcsának magasságában, ahol az orrcimpám kezdődik.

Kocogtatásra a szemfogam érzékeny, de a legjobban az orrom mellett fáj, ha megnyomom, akkor különösen.


A fül-orr-gégész elsütés előtt egy lidokainnal csurig átitatott vattát dugott fel a orrom legmélyebb pontjaiba, még arra is gondoltam, nem-e maradt bent vattadarab és az gyulladt most be..


Vagy lehet bármilyen összefüggés az érelsütés és a "fog"fájás között? Érdekes, hogy ennyire random, hirtelen jött elő a fogfájás, illetve közvetlenül előtte voltam fül-orr-gégészeten...

Fogorvost vagy fülorrgégészt kell megkeressek?

(Aki az elsütést csinálta, vele nem tudok beszélni, mert ügyeletes, készenléti doki volt abban a kórházban amelyik városban éppen voltam aznap)


2022. nov. 14. 21:22
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fogorvost, hiszen most fogaddal van baj. Szerintem nincs összefüggés.
2022. nov. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Végül nem mentem el sehova vele.

Napról napra jobb lett mindig egy kicsit. pár napja kiszedtem az orromból a forrasztás helyéről egy nagy véres gennycsomót (bocsánat), utána hirtelen sokkal gyorsabban javult.

1 héttel később már teljesen elmúlt a fájdalom.

2022. nov. 20. 15:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem aki hasonlóan jár, annak hasznos lesz ez a kérdés, ezért írtam le most, hogy mi lett a vége.
2022. nov. 20. 15:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!