Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mi az oka annak, hogy...

Vajon mi az oka annak, hogy hiàba mutattam meg ismerősnek a TBC mentességemről a papírt Ő nem hiszi el?

Figyelt kérdés

Talàlkoztam egy ismerőssel a cukràsz suliból jövet, kicsit köhögtem a benzin és a füst szag keveréke miatt, első kérdése felém TBC- vagy? Mondom neki dehogy is, szerencsére cukràsz gyakorlat volt oda meg kell vinni a kiskönyvet, megmutattam neki. Azt mondja, honnan tudja a doki, h nem vagy az? Mondom neki tàn a RTGből tudja. Azt mondja ő nem hiszi el h nem vagyok TBC-s sőt a maszkot is felvette. Menjek el egy MRI-re, mert ott kiderítik ha TBC-m van. De mondom minek menjek el,amikor ott a papír h nem vagyok az.

Meg hogy unalmas, hogy azt hajtogatom, h nem vagyok beteg.


Mondom neki ha felmerült volna a TBC gyanu, akkor nem gyakorlatról jönnék a suliból hanem a kórhàzba feküdnék augusztus óta. Azt mondta lehet azért írta rà a doki a papírra h nem vagyok beteg, mert lefizettem (WTF)


Én is hipohonder vagyok, de nem ennyire.


Jah és azt mondta, hogy többet nem akar velem talàlkozni legalàbbis addig ameddig nem megyek el MRI-re és mutatom meg azt a paírt is hogy tényleg nem vagyok beteg.


2022. nov. 18. 05:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy baj van nála a toronyban, nem nagy veszteség nem találkozni vele.
2022. nov. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Egyrészt nem kell ehhez MRI, köpet vsgy nyáltesztből kiderül és eleve low dose CT lenne a legmegfelelőbb vizsgálat erre, csakhogy oda kell egy beutalás. Ha nincs gyanú betegségre, akkor senki sem utal be ilyen vizsgálatokra. Harmadrészt van oltásod gondolom meg neki is, negyedrészt nem ő dönti el. Végül meg mi a jelentősége? Semmi gond majd, ha ő köhög te is kéred tőle a vizsgálatokat.
2022. nov. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ypszilon1980 Van oltàsom és neki is van, hiszen azt mindenki kötelezően kapja gyerekkoràban.

Nekem valóban kell majd mennem CT-re, de rohadtul nem a TBC miatt, hanem egy éroszlàs miatt ami lehet egy születési rendellenesség vagy simán a 22 éves tüdőgyulladàsom nyomai azok, de semmi képp sem a TBC miatt, hiszen nem vagyok az. Ha az lennék nem is jàrhatnék a cukràsz suliba, de ilyet a tüdőgyógyàsz nem mondott.

2022. nov. 18. 07:22
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor most mi a kérdés? Ha lesz tüdő CT, akkor azon kiderül, ha van TBC-s góc.
2022. nov. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez így van. De amúgy nem lesz semmilyen góc. Dokitól első kérdésem anno az volt: Mehetek cukràsznak? Nem vagyok TBC-s? Doki: Mehet nyugodtan, mert nincs semmi olyan baja ami akadályoznà ebben és kiállította a papírt, h gümőkor mentes vagyok.
2022. nov. 18. 09:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!