Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet trombózis?

Ez lehet trombózis?

Figyelt kérdés

Azt ereztem, hogy viszket a vadlim, megvakartam es egy csipesszeru, piros nagy duzzanatot vettem eszre. Mar lentebb húzódott, de nyomasra enyhen fáj. Körfogatkulonbseg nincs, terhelesre nem faj, inkabb a bőr fajdalmas enyhen szerintem. Fogamzásgatlot szedek fel eve es ülőmunkat vegzek. A gyógyszer felirasa elott kk voltam vizsgalva. Nincs trombózis hajlamom.

23/L


2022. nov. 19. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi van ? Az eszedbe de jutott, hogy egyszerű rovarcsipés ? :D ami viszket. Kicsit hipochandernek tűnsz. A vadli viszketésnek semmi köze a trombózishoz.
2022. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De eszembe jutott, csak a duzzanat kb szilva nagyságúnak felel meg es túl nagynak tartom egy csipeshez. Max szunyogcsipest lattam ekkorát életemben, de azok meg már nincsenek. Egyébként igen, nem kicsit hypochonder is vagyok.
2022. nov. 19. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:
De. Várnak még szúnyogok.
2022. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Vannak
2022. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!