Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történne, ha sok xanaxot...

Mi történne, ha sok xanaxot vennék be?

Figyelt kérdés

Rendszeresen szedek xanaxot, 0,25 mg-osat este egyet. Semmit nem érzek bevétel után, volt, hogy kettőt vettem be mert szükség volt rá, csak annyit éreztem, hogy többet àsítottam.


Nem tervezem, csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ha harmincat vagy hatvanat bevennék, mit éreznék utána? Lehet semmit, de lehet baj lenne belőle?



2022. nov. 20. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Én egyszer bevettem 11 xanaxot és kb. 10-30 perc múlva nagyon nyugodt voltam. Már már inkább levegőnek éreztem magam és kifehéredtem nagyon. Repülő könnyed érzés és hideg.
2022. nov. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
61%
Az apám, amikor öngyi akart lenni (érzelmi zsarolás), az ő állítása szerint 30 szemet vett be. Kialudta, de szintén az ő elmondása szerint az orvos véleménye az volt, hogy nagyon a szerencsén múlott a dolog (a father testtömege stb).
2022. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
A benzo alapú nyugtatokat könnyű tuladagolni. 30-40 darab könnyen ajulashoz vezethet.
2022. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

A szervezetedben történő nátrium áramlás drasztikusan lelassulna amitől az idegsejtek közötti ingerültség teljesen feloldódna. Mindez eleinte görcsoldó, izomrelaxáns hatásként érződne majd az akciós potenciál drasztikus csökkenésével elkezdene a vérnyomásod leesni amely eleinte szedatív hatással, majd hipnotikus hatással (súlyosabb esetben ájulással) végződne.


Nem érdemes kipróbálni.

2022. nov. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodtan halnál meg.
2022. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!