Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyes lányok miért nem képesek...

Egyes lányok miért nem képesek normálisan használni a wc-t?

Figyelt kérdés

(Biztos vannak ilyen fiúk is, mielőtt betámadtok, de fiú wc-be nem járok, úgyhogy róluk nem tudok nyilatkozni.)

Nálunk a suliban minden wc-be 1 nagy guriga papírt tesznek, jóhiszeműen, hogy majd mindenki tép belőle. Ebből minden nap az van, hogy a lányok beviszik magukkal az egész gurigát, és 7-8 percet bent vannak, fotózgatják magukat, visszaírnak a szerelmüknek, megnézik a mekis akciókat, tököm tudja. Szóval vagy marad a zsebkendő, vagy kivárom, és lekésem az órámat. Komolyan olyan nagy kérés nem bevinni azt a szerencsétlen gurigát, hanem tépni belőle? Vagy legalább ha már vékonyf*sása van és mindenképp be kell vinnie, ne ott nézze már meg hogy mit adnak a moziban holnap könyörgöm. Igen tudom, vannak ennél sokkal nagyobb problémák is. Nekem is vannak. Csak ez így minden nap 2-3x eljátszva elég irritáló tud lenni.



2022. nov. 24. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Ilyenről még nem hallottam...


Legközelebb, ha sokáig kell várni a gurigára, kiabálj egyet: "Meddig sz*rsz még, Vivi?" Lehet, hogy hamarabb megkapod a gurigát.


Egyébként lehetne egy guriga minden fülkébe, dehát már azon spórolnak, amin lehet...

2022. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Alap lenne a fülkékbe rakni 1-1 gurigát....


Amúgy ilyenkor kopogj be, hogy másnak is kellene, légyszi netezzen máshol.

2022. nov. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Honnan tudod hogy odabent ezt csinálják? Be szoktál nyitogatni? Fogadjunk, hogy fiú vagy...
2022. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal otthonról, vagy kopogj be a fülkébe, hogy adjon már valamennyi papírt a gurigáról, biztos örülni fog :D
2022. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Vigyél magaddal wc papírt ha ekkora gond.

Amúgy nálunk középiskolában mindig telibe volt hugyozva a wc előtt a padlólap. Véres volt a wc ülőke. Nem húzták le a sz4rt. Stb

Sorolhatnám

Egyetemen is hasonlóakat láttam, mondjuk nem annyira gyakran. Tehát van rosszabb a papír hiánytól.

2022. nov. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Ez legyen a legkisebb gondod, de komolyan. :(


Ha amúgy tiszta wc, akkor viszel pzst, és kész.

Nálunk alap volt a véres ülőke, körbepisált wc, ott úszott a szr... etc.

2022. nov. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Írtam, hogy igen, tudom hogy vannak ennél SOKKAL nagyobb problémák is, direkt azért, hogy az ilyen felettébb értelmes "nekem sokkal sz*rabb volt!!!" válaszokat elkerüljem. De látom hogy egyeseket ez sem hat meg.
2022. nov. 25. 11:36
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
De, nagyon megható hogy mekkora egy his hisztis pitsa vagy.
2022. nov. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Te se vagy sokkal jobb, ha azzal töltöd a szabadidőd, hogy iskolás lányok kérdései alatt sértegeted őket. Sőt.
2022. nov. 25. 13:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!