Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő szükséges, hogy...

Mennyi idő szükséges, hogy elérjem a célom?

Figyelt kérdés

Szeretnék életmódot váltani, egészségesen táplálkozni és többet mozogni.

Jelenleg 79 kiló vagyok 157 cm-hez, tisztában vagyok azzal hogy ez jelentős túl súly ezért szeretnék változtatni.

Érdeklődni szeretnék, hogy ez mennyi időbe telik ha rendesen egészségesen eszem kalória deficitben, illetve megemelem a napi mozgásomat. Természetesen nem csak a cél eléréséig csinálnám, hanem tovább is, viszont érdekelne.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2022. dec. 1. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mekkora a kalória deficit, meg nem írtad, hogy pontosan mennyi is a célod. Mármint, ha nő vagy, akkor szerintem ilyen 50-57 körül lehet számodra ideális, de nem tudom, hogy neked most számilag mi is a pontos célod. Szerintem 7-8 hónap reális lehet egyébként, amennyiben nem egy őrült tempót diktálsz.
2022. dec. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

55 kg lenne a végső cél.

24 éves vagyok és igen nő.

2022. dec. 1. 12:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!