Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha széttört a frontin tabletta...

Ha széttört a frontin tabletta orrba is fel lehet szívni?

Figyelt kérdés
Tartottam magamnál a tárcámba 2db tablettát, de összenyomódtak és tiszta por lett mindegyik. Ha orrba szívom fel vagy berakom egy pohár vízbe úgy lesz hatása?

2022. dec. 5. 23:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
XD
2022. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ember komolyan kérdezem xd

Akármilyen hülyén hangzik hogy orrba szívjam fel a frontint. Nincs több itthon ezeket meg zárható zacskóba raktam munkába menet és úgy a tárcámba ahol széttörtek.

2022. dec. 6. 00:06
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
De miért nem jó az, hogy a port nyeled le?!
2022. dec. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Mivel az orrban is nyálkahártya és vénás hálózat van így felszívódik de nem ajánlom. Nagyon nem.
2022. dec. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A kérdés jogos. Nem akartam leírni, de gondoltam hogy megkérdezik majd. Bármilyen nemű por szájba kerülésétől rosszul vagyok. Rossz emlékeket hoz fel. Porcukrot sem eszem például.

De szeretnék egy értelmes választ kapni a kérdésemre. Tudom hogy feltették már többen, de ilyenkor hol ezt írják, hol azt. Azt szeretném hogy valaki aki ért az ilyenekhez/próbálta már az mondja el hogy hat e, jobban vagy kevésbé fogom érezni, ill. káros e? (csak 1x alkalomról beszélünk)

2022. dec. 6. 00:17
 6/17 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm. Esetleg kifejtenéd vagy indokolnád miért nem?
2022. dec. 6. 00:17
 7/17 anonim ***** válasza:
Keverd bele a port valami folyadékba, vagy pépbe és úgy nyeld le. Készíts elő valami jobb ízűt, hogyha keserű, azt egyed-igyad utána.
2022. dec. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm #7 -es. Ezt szerettem volna hallani, hála égnek. Kicsit paráztam az orros módszertől, ezek szerint hat egy pohár vízbe keverve is.
2022. dec. 6. 00:20
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Nincs mit. Persze hogy hat. Úgy lett tervezve, hogy gyomorba kell kerülnie. Orrba beszívva csak bizonyos drogok hatnak, a frontin nem valószínű, de ezt nem tudom.
2022. dec. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

eszméletlen milyen emberek élnek a Föld nevű bolygón na XD

sok volt a skins úgy látom

2022. dec. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!