Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a seggem és nem tudom mitől?

Fáj a seggem és nem tudom mitől?

Figyelt kérdés

Már kitörölni is alig bírom úgy fáj. Vízzel se tudom már lefújatni.

Próbáltam a gomba elleni kenőcsöt, de attól még sokkal rosszabb lett. Konkrétan az is fájt ha fingottam.

Aztán próbáltam az ekcéma elleni kenőcsöt. Attól nem lett rosszabb, de jobb se.

A neten ezt a két dolgot találtam, és már tanácstalan vagyok. Orvoshoz semmiképp nem megyek!

Mivel érdemes még házilag próbálkozni?



2022. dec. 6. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész orvoshoz? Ha tényleg így van, és nem troll vagy, most tökmindegy milyen házi praktikákat osztunk meg, ki tudja, nem lesz-e rosszabb? Menj el orvoshoz, nem tudom, mitől félsz.
2022. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl jóban a házi orvosommal. Másra meg nincs pénzem.
2022. dec. 6. 18:38
 3/13 Krskrskrs válasza:
93%
Hmm, igy jartam mar en is de nalam attol volt hogy nyaron kicsipte az izzatsag es kb 1 hetbe telt mig elmult magatol
2022. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg menj el sebeszetre, ahol van proktoligiai rendeles is. Ott megnézik van-e vele teendő és nem kell beutalo sem a háziorvostol
2022. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Akkor szenvedj.
2022. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy aranyered van?
2022. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Bőrgyógyászatra nem kell beutaló, tehát a háziorvosod sem, és ingyen van, már ha egyáltalán bőrprobléma. Nem lehet, hogy kijött az aranyered? Arra Reparon kell.

Nagyon nem mindegy, hogy mi a baj, hámosító pld. Neogranormon/Bepanthene/Sudocrem nem árthat, de lehet nem is segít.

2022. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem aranyér, mert az is néha kijön (azt már ismerem).

Ez valami bőrprobléma. Kisebb sebek is vannak (de főleg azért mert éjszaka álmomban is néha kaparom, mert viszket).

Köszönöm 4-7. Ezt nem tudtam hogy beutaló nélkül is el lehet menni. Utánanézek ennek.

2022. dec. 6. 18:54
 9/13 anonim ***** válasza:
miért nem mész bőrgyógyászatra akkor???? Az ottani orvost sem bírod, vagy mi????
2022. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért mert nem tudtam hogy beutaló nélkül oda mehetek. Inkább itthon kísérleteztem. Azt hittem házilag is megoldható.
2022. dec. 6. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!