Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vény nélkül kapható...

Milyen vény nélkül kapható altatók vannak?

Figyelt kérdés
Elalvásra kellene csak énnekem

2022. dec. 7. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Valeriana relax, vagy bármilyen más, macskagyökértartalmú tabletták. Nekem működött, csak néha elég hülye álmaim voltak tőle.
2022. dec. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ezek erős altatók?
2022. dec. 7. 01:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Erős altatót nem kapsz vény nélkül, de ha beszedsz pár darabot, akkor az elálmosít. De ha ez nem válik be, akkor fordulj orvoshoz, és majd felírnak valamit, ha szükségesnek találják.
2022. dec. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Baseballütő
2022. dec. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A bézbózütővel az a gond, hogy erős mellékhatásai vannak és helytelen alkalmazása esetén bleső vérzést is okozhat! :D

Én két dolgot próbáltam ki amikor elvési gondjaim voltak, a cutromfűteát - ez nem vált be annyira, bár eléggé bódított és a nyugalom tea: [link] Ez elég hatásos volt, jól elbódultam tőle és el tudtam aludni.

Ha komoly altató kell, akkor azt csakis orvos írhatja fel.

A teák mellé ajánlok még füldugót!

Ez például nagyon jó: [link]

Amikor a melóhelyemen is kaka volt, meg otthon is, akkor a nyugalom tea és a füldugó segítségével tudtam jól aludni.

2022. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó köszi köszönöm szépen a válaszukat kérdésemre mindenjót kívánok önöknek is viszlát
2022. dec. 7. 19:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!