Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik savlekötő gyógyszert...

Melyik savlekötő gyógyszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Recept nélkülit. Már két napja ég a gyomrom és már a fejem is fáj.
2010. szept. 30. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Herbáriában, patikákban van egy klassz szer a Neurosan por. Jó savlekötő, emésztést serkentő, és gyomoridegre is oké. Nem jó az íze, de a hatása kiváló. Szószerint ez mentett meg pár, éve amikor Erdélybe vittem magammal. Kávéskanál port elkeversz gyümölcslébe, vagy vízbe és azt egyhajtásra megiszod. Meglásd jobban leszel, és nincs mellékhatása.
2010. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Rennie.

[link]

2010. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem mindenkinek más használ de ha nem múlik régóta akkor érdemes megnézetni, szakember véleményét kérni.
2010. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igyál citromfű teát,nálam az bevált.
2010. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is sokat szenvedek tőle, főleg ilyenkor ősszel. A napokban teszteltem egy gyógyszert, nagyon bevált. Naponta egy szem, addig míg el nem múlik. Nekem már a második után enyhült, a harmadiktól teljesen megszűnt, pedig előtte már vagy három hete fájt.

A gyógyszer: [link]

2010. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tisacid tabletta ( egy volt nyombélfekélyes)
2010. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nekem a tisacid inkább csak tüneti kezelésnek tűnik. Te hogy szedted és meddig? Ettől el is múlt a fekélyed?
2010. szept. 30. 22:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Diagnosztizált refluxosként nekem Pariet tablettát írtak fel, majd később átállítottak Controloc-ra. A Tisacid, Talcid, Rennie, amiket recept nélkül adnak ki csak tüneti gyógyszerek, a savtermelést nem csökkentik csak a savat közömbösítik. Az oki kezelésre alkalmas gyógyszereket szerintem csak receptre lehet kapni.
2010. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Tisacid tüneti kezelésre jó, és nem attól gyógyult meg a fekélyem, de nagyon jól felszedte a savat, és ezáltal a fájdalom is jelentősen csökkent.Pedig azzal a nyombélfekéllyel nagyon sokat szenvedtem annak idején. Évekig tartott,míg rájöttek az okára, és utána 3 hónapig tartott a gyógyulás.
2010. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És mi az amitől meggyógyult a fekélyed?
2010. okt. 2. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!