Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor kell vissza mennem...

Mikor kell vissza mennem dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Röviden a sztori: 2022.02.01 től egy betegség miatt nem dolgoztam,tpen voltam.. egészen 2022.08. első hetéig..viszont augusztusban 14 napot dolgoztam.. többi szabadság volt. Szeptember 13-tól ismét tpen vagyok,egy műtét és regenerálodás miatt.. így mikor kell legkorábban vissza mennem dolgozni?(tudom,hogy 1 évig lehet otthon valaki és addig jár neki a tp is,utána megszűnik.) Elvileg annyival később amennyi hónapot le dolgozott az adott évben...nekem ez ugye kerek 2 hónap szabadsággal együtt. Mielőtt valaki elkezdi,nem munka kerülő vagyok, újabb műtét várna rám..és jó lenne tp alatt elintézni hogy végre egészségesen vissza mehessek ismét dolgozni..

Köszönöm a normális válaszokat

U.I: munkahelyemen is érdeklődők amint be tudok menni.



#munkahely #TP #Tartós tp
2022. dec. 9. 03:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább a jogi kérdések csoportba tedd fel a kérdésed.
2022. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. dec. 9. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!