Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nyakláncom elkezdte levágni...

A nyakláncom elkezdte levágni az anyajegyem. Voltam bőrgyógyásznál azt mondta nem kell levenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 19. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Semmit? Az nem opció? Esetleg ne viselj láncot. Vagy állíttass a méretén.
2022. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vágasd ki az anyajegyet, kb. 20 perces kis műtét az egész, utána esetleg még egy alkalom a varratszedés. Soha többé nem lesz vele gondod, nem dörzsöli a gallér, nem birizgálja a nyaklánc.
2022. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha aztmondta nem kell levenni, akkor semmit. Egy év mulva esetleg nézesd meg megint.

De ha fáj, vérzik, vagy nagyon aggódsz miatta magánba leszedik neked, vagy államiba is ha esetleg egy másik doki úgy véli.

2022. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne vele dolgod elmondta volna a bőrgyógyász. Ha zavar, akkor levetetheted. Hasonló okok miatt én is leszedettem kettő anyajegyet is, bár orvosilag az sem volt indokolt. De rossz helyen voltak, egyiket a melltartó pántja dörzsölte rendszeresen, másik nekem is a nyakamon volt, sokszor belekaptam, véletlenül elvakartam. Pikk-pakk leszedik.
2022. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a nyakamon, zavaró volt nyaklánc, gallér miatt. Nagyon egyszerű a levetetés. Pár perc alatt leszedik, egy hét múlva elmész varratszedésre, aztán elfelejtheted.
2022. dec. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne hord azt a vackot és semmi baj.
2022. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aha, azt nem mondta, hogy mit nem kell levenni: a nyakláncot vagy az anyajegyet ??
2022. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta az anyajegyet nem kell levenni
2022. dec. 19. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell, de lehet. Én kettőt is levetettem, nem azért, mert orvosilag indokolt volt, hanem mert zavartak.
2022. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért vicces... meg mondták hogy vedd le a láncot De csak annyit reagáltál hogy nem kell műteni de meg se fordult a fejedben hogy le Kellene venned a láncot és a probléma megoldódna
2023. jan. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!