Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen fellépő, iszonyúan...

Hirtelen fellépő, iszonyúan erős derékfájást mi okozhat?

Figyelt kérdés

Reggel azzal keltem, hogy rettenetesen fáj a derekam, a keresztcsontom fölött. Ahogy eltelt 1-2 óra, csak rosszabb lett. Alig bírok hajolni, ha lépek, akkor is fáj. Ha lefekszek, akkor jobb, de ahogy pózt váltanék vagy felkelnék, úgy érzem, megpusztulok, pedig magas a fájdalomküszöböm.

Volt egyszer hasonlóm, de akkor gazolás közben történt. Pár napig szörnyen fájt akkor is, aztán lassacskán jobb lett, de akkor legalább szabin voltam. Holnap viszont dolgozok, és ráadásul könnyű fizikai munkát végzek, ami szerintem nem fog segíteni a fájdalmon.

Mi lehet ez? Mit csináljak vele, hogy jobb legyen?



2022. dec. 19. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Lehet akár gerincsérv is...
2022. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Valami olyan vírusfertőzés, ami a gerincnél kilépő ideggyöknél kis ideggyulladást okoz, lehet következménye annak, hogy az idegrendszerben lapuló herpeszvírus aktiválódott (akár bakteriális fertőzés hatására).
2022. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Becsipődés is lehet azt ha friss nagyon könnyű kezelni
2022. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!