Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 órán keresztül nem mentem...

16 órán keresztül nem mentem el pisilni, ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

Déltől fogva mászkáltam ide-oda, aztán este 10 körül éreztem egy pillanatra mikor hazaértem, hogy nagyon kell, csak akkor éppen nem tudtam elmenni wc-re, inkább addig gondoltam kimegyek a konyhába enni. Aztán utána el is felejtődött, meg el is aludtam nagyon hamar. Aztàn most, ahogy megébredtem, eszembe jutott, hogy nem is voltam wc-n egész nap. Ha ez nem túl gyakori akkor okozhat problémát ez? Vagy butaság ezen rágódni?

Nem vagyok troll, csak kicsit karcinofób vagyok, szóval ne nevessetek ki kérlek. Megnyugtatna, ha egy nálam reálisabb gondolkodású ember válaszolna, hogy megint butaságokon rágódom. Tudom, ha ez tudom magamról akkor el kéne menni kezeltetni magam és mindjárt jobb lenne, csak nehezen nyílok meg a pszichiáter előtt, de tervben van mindenképp idővel.

Köszönöm szépen a válaszokat előre is!

19/L


2022. dec. 24. 04:23
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Okozhatna, de ha baj lenne, hidd el észrevennéd. Szóval semmi bajod nincs.
2022. dec. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hosszú erőltetett vizeletvisszatartásnál leállhat a veséd. Ne csináld, életveszélyes!
2022. dec. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szándékosan tartottam vissza, de máskor azért persze odafigyelek erre, köszönöm szépen a válaszokat!
2022. dec. 24. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Olvastam egy esetet a neten, ahol egy np 12 órán tartotta vissza. Neki sem lett semmi baja.
2022. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen többször is, ha ritkán fordul elő, pl 2-3havonta egyszer, akkor biztosan nem lesz tőle semmi bajod. Velem is előfordul. Egyszer volt olyan is, hogy 24 órán keresztül nem mentem pisilni. Délben pisiltem. Hasonlóan pörgős nap után este kellett, de elfelejtettem, aztán reggel meg lusta voltam kimenni és csak délben mentem. Rengeteget pisiltem meg nagyon jól esett végre kiengedni, de ennyi, semmi bajom nem lett tőle :).
2023. jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 erogeen ***** válasza:
Ha rendesen iszogatsz, akkor biztosan nem bírod ki ennyi ideig. Napi 2- 2,5 liter vízzel már kb 4 óra múlva bepisilnél. Szóval itt nem az a baj, hogy visszatartod, hanem, hogy nincs mit visszatartani. Igyál rendesen! F
2023. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!