Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől zsibbadhat a lábam?

Mitől zsibbadhat a lábam?

Figyelt kérdés

Hello!

Egy 17éves fiú vsgyok,ki ngyon megvan ijedve.Ugyanis elkezdett mostnában zsibbadni a 2vádlim,néha a 2 karom is.Most voltm krdiologusnál, vérnyomásom 115/50,erről is szól az egyik kérdésem,hogy ez normális?az 50 nem túl alacsony?Ennek nemlehet komolyabb következménye?A másik,csináltak szív ECHO-t meg ultrahangot,de nem találtak semmit eddig.Lehet érelmeszesedéstől?Az érdekesség az hogy kocogás közben elkezdett mind2 vádli nagyon zsibbadni(arra gondoltam h mert nőtt a vérnyomás),de érdekes módon szex közben pont hogy kevésbé zsibbadt,sőt,szinte nem.Lehet ez ilyen fiatalon érelmeszesedéstől?AA válaszokat előre is köszönöm


2010. okt. 1. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nem hiszem hogy a vérnyomásod lenne itt az igazi gond... A zsibbadás központi idegrendszer probléma lehet. Én már csak tudom,nekem központi ideggyulladásom van és ugyan így kezdődött az egész...:( Én az javaslom,neurologushoz (idegsebész)menj el... Remélem sikerűl kiderítened a panaszaid okát...
2010. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hátad nem sérült mostanában meg (súlyemelés, edzés)? Ha sérvet kaptál, akkor a csigolyák nyomhatják az ideget amitől zsibbadhat a lábad.
2010. okt. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!