Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » AkusTone fülspray használata?

AkusTone fülspray használata?

Figyelt kérdés

Ha a fülbe fújom, akkor mennyi ideig kell benne lennie hogy legyen hatása?

Sajnos nincs benne a tájékoztatóban, csak az hogy napi hányszor kell alkalmazni.



#fülsprayô
2022. dec. 30. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon el van dugulva a füled akkor az sok idő. Nem biztos, hogy az fog segíteni neked. Nálam sok ideig tart mire lesz hatása.
2022. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nincsen nagyon eldugulva még a fülem.

Sajnos olyan fülhallgatót használtam egy ideig, mint a füldugó. Azóta észrevettem, hogy sokkal jobban zsírosodik a fülem. Folyton fültisztító pálcikával tisztítottam, ami szintén nem tesz jót.

Nem fáj,meg nincs nagy gond, de szeretném tisztítani. Természetesen ha súlyosbodik, akkor irány az orvos.


Te mikor belefújod, mennyi ideig tartod benne a befújt folyadékot?

2022. dec. 30. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig kell benne lennie a füledben? Nem kell kivenni belőle. Nem folyik ki. Akkor jön csak ki, ha kimosod, de nyilván nem mosod ki minden használat után. Egyébként nekem jobban bevált, hogy egy csepp babaolajat csepegtetek a fülembe. Az Akustone olaja hajlamos bele keményedni.
2022. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tesznek jót a fülbe dugós fülhallgatók. Ki kell mosatni a fület a fül-orr-gégészeten. Ha előtte minden nap cseppentesz bele egy csepp babaolajat, akkor nem lesz kemény fülzsírdugó, könnyebben ki tudják mosni, nem olyan kellemetlen, mint amikor bele van keményedve. Én is kimosattam, azóta csak fejhallgatót használok, bedugós fülhallgatót nem. Nincs is vele problémám. Sokkal jobb lett a hallásom utána. A TV-n több fokozattal lejjebb vehettem a hangerőt, ott lehet igazán mérni. Nem éri meg károsítani a fület és rontani a hallást ezekkel a fülhallgatókkal, amiket agyig be kell dugni.
2022. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon igazad van. Tapasztaltam sajnos, hogy ebből a szempontból nem jó ez a fajta fülhallgató. Eleinte folyton viszketett tőle belül a fülem, aztán kezdődött a zsírosodás.

Én az előbb próbáltam a sprayt. Kifolyattam a fülemből egy két perc után mert féltem bedugul tőle... :D

Jaj remélem akkor nem tettem vele még rosszabbat.

Veszek babaolajat is majd. Köszi a tippet!!

2022. dec. 30. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell kifolyatni a sprayt, nem dugul el tőle. Én nyaralás alatt szoktam használni az Akustonet, mert könnyebben magammal viszem, mint a babaolajat meg a cseppentőt, és segít megelőzni, hogy úszás közben a fülembe menjen a víz. Úgyhogy jó a spray is, de hosszabb távon a babaolajat jobbnak érzem.
2022. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsot! Megfogadom!
2022. dec. 30. 14:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig egyszer sem oldotta fel a fülzsírt, úgyhogy befejeztem a használatát, mielőtt még kárt csinálok ezzel.
2023. jan. 5. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!