Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy kárt tesz magában?

Lehet hogy kárt tesz magában?

Figyelt kérdés
A lányom gyűjti a konzerves üdítők kupakját. Az interneten olvastam hogy ez annak a jelenis lehet, hogy bántja magát vele. Ez igaz vagy totál kamu az az oldal?

2023. jan. 6. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ez olyan egyszerű, nézd meg hogy van e rajta vágás nyom, ha nincs akkor nem. Általában eldugott helyen szokták vagdosni magukat az én lányom pl a belső combján
2023. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan kupakkal elég nehéz mély vágást csinálni. Én is vágdostam magam 15-18 éves koromban, de én a borotvát eltörtem és kiszedtem a pengéit, nem pedig a koszos kupakkal csináltam.

Rákérdezhetsz, hogy mire gyűjti a kupakokat. Lehet, hogy valamit csinálni akar belőlük, nem kell mindig a legrosszabbra gondolni:)

Pl. ha látod őket egy kupacban az asztalán, megkérdezheted "Amúgy ezek a kupakok mire kellenek?". Inkább a reakcióját nézd, de magát a választ. Ha először megijed a kérdéstől, lehet, hogy rejteget valamit.

De szerintem semmiképp se úgy kérdezz rá, hogy ugye nem vagdosod magad...

2023. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Pff. Már üdítős kupakokat se lehet nyugodtan gyűjteni? Az kemény
2023. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3y-as válaszadónak, igazából korábban volt ilyen gondja de ez nem az internetre tartozik. 2-es megfogadtam a tanacsod. Nagyon ugy tűnt hogy nem akar róla beszélni de végül azt mondta festményt szeretne csinálni. Hiszek neki, de figyelni fogom..
2023. jan. 6. 16:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!