Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet alvási apnoé?

Ez lehet alvási apnoé?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. két hete mindig felébredek éjszaka, akár többször is( van amikor arra hogy izzadok) és abban a pillanatban amikor először levegőt veszek olyan érzésem van, mintha már nem vettem volna vagy egy perce levegőt és majdnem megfulladtam volna. Ez lehet alvási apnoé?

17/N



2023. jan. 13. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alvási apnoé egy olyan állapot, amikor az alvás alatt a légzés megszakad. Az ébredési és a légzés megállása jellemzően több másodpercet vagy akár több percet is eltarthat. Amennyiben a leírt tüneteket tapasztalja, ajánlott orvoshoz fordulni. Az orvos képes lesz megállapítani, hogy valóban alvási apnoéről van-e szó, és ha igen, akkor azt hogyan kezelheti.
2023. jan. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval nem ébredhetek fel rá?
2023. jan. 13. 07:26
 3/6 anonim ***** válasza:
De!
2023. jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen ez az! Nekem is ilyen van.
2023. jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es te mit kezdtél vele?
2023. jan. 14. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kezelem mivel ilyen eszközt kéne használni amitől félek, plusz zavarna álmomban is, de mások biztos bátrabbak mint én :) Mert hosszú távon tudom, ártalmas az egészségre a rossz minőségű alvás és a légzéskimaradások. A fekvésre figyelek viszont, mert hanyatt például rosszabb így tudatosan nem fekszem hanyatt, illetve most asztmagyógyszert használok, nem tudom nem e jobb ettől de ugye ez másra van.
2023. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!