Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik szoktak kávézni, hozzájuk...

Akik szoktak kávézni, hozzájuk szól a kérdés. A kávé inkább kicsit meghajt vagy inkább hasfogó, esetleg egyik sem? Vagy ez egyéni?

Figyelt kérdés
Különböző emberekre máshogy is hathat?

2023. jan. 14. 11:26
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem a reggeli kávé az első, de ha nem eszek előtte, akkor utána mindig 1 óra múlva kell mennem wc-re. Nem igazán hajt meg, inkább csak felgyorsítja az anyagcserét hirtelen. Utána napközben már nincs ilyen gondom. Elég sok kávét iszok, de székrekedésem nincs tőle, de biztosan függ milyen kávé, én mondjuk a legerősebbeket iszom mindig.
2023. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Az kávéfajtától is függ, hogy milyen erős vagy a víz és kávé arányán múlik?
2023. jan. 14. 11:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Hathat máshogy különböző emberekre, persze, és ez minden másra is igaz, nem csak a kávéra.(pl. Elvileg ugye élénkítő hatású a kávé, én meg nem csak, hogy nem élénkülök tőle, de simán elalszok miután megittam két nagy bögre tejeskávét.)

A fő kérdésedre: nálam például egyiket sem idézi elő.

2023. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kávéfajtától annyira nem függ, jellemzően mindegyik Arabica, akármilyen márkát veszel, az erősség függ attól, hogy hogyan milyen eljárással pörkölik, hogy csomagolják, hogy válogatják ki, stb.
2023. jan. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megindítja a székletet, de nem fog vagy hajt, teljesen normális állagú a produktum.
2023. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vécéznem kell utána, de normális állagú.
2023. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!