Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van, hogy bármelyik...

Miért van, hogy bármelyik szomszédos országban az ásványvizekben sokkal több az ásványianyag tartalom és rendesen van íze a víznek és nálunk pedig nincs?

Figyelt kérdés
2023. jan. 14. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mert nálunk ezt is el lehet adni.

Senkit sem érdekel mit adnak el.

2023. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk a csapvizet adják el ásványvízként.
2023. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jók a magyar ásványvizek, a külföldieknek ha ízük van, az kifejezetten rossz íz.
2023. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 nem teljesen értek egyet, ez relatív. Én például külföldről származok, és nekem nagyon bejönnek azok a vizek, rendesen itatja magát számomra. Az ittenit meg akkor iszom ha szomjas leszek.


#1,2: valahogy azért azt nem tudom elképzelni, hogy nagy márkák, mint pl a Szentkirályi, az csapvizet rakna a palackba. Vagyis hát lehet csapvíz, de nem mindegy hol van a kútja :)

2023. jan. 15. 02:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor az a baj, hogy te máshoz vagy szokva. Mint ahogy a feleség máshogy készíti a töltöttkáposztát, mint az anya. Mondhatnám, hogy ízlések és pofonok, mindenkinek joga van ahhoz, hogy mi ízlik neki, de mégsem azt mondom, hanem hogy bizony tény, hogy a külföldi ilyen-olyan vegyi anyaggal, például vassal telített víznél tényszerűen jobb minőségű a magyar karszt eredetű.
2023. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!