Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most Tsh alulműködésem van...

Most Tsh alulműködésem van vagy túlműködésem?Évek óta alul müködésem volt.De állítólag átváltott túlműködésbe.Letroxt hónapokig el kellett hagynom.Most újra el kellett kezdeniba szedését pedig elvileg ez emelte jobban meg az eredményem

Figyelt kérdés

Tsh:38,29

FT3:3,17

FT4:5,15



2023. jan. 18. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez elég durva alulműködés....
2023. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi volt a TSH-d, mikor valaki szerint átválott túlműködésbe és abba kellett hagyni a letroxot?
2023. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat most nemtudom megnezni,de mikor szedtem mert mimdig emeltek egyre rosszabb volt.uh is voltam.meg minden 3 havonta vervetelre jarok es most kellett elkezdeninujra a szedest
2023. jan. 18. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem messzire kerüld el azt aki a Letroxot nem tudta beállítani és az elhagyását javasolta.
2023. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar volt,hogy ettol betudta allitani a regi hazi orvosunk,de sajnos o mar elhunyt.Az uj viszont nem tudta mert o emelte az adagot,hol ott csokkenteni kellett volna ezt mar az endroklinologian mondtak.Igy par honapig le kellett allnom vle.Most fokozatosan elkezdtem ujra a szedeset.Matciusba ujra vervetelre megyek.
2023. jan. 18. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!