Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik a tüdőszűrés?

Hogyan zajlik a tüdőszűrés?

Figyelt kérdés
Szóval mi a tüdőszűrés folyamata? Hogyan zajlik? Kicsit parázok mert most megyek először (16 vagyok). A vetkőzőben majd ott kell állnom másokkal felül meztelenül? Nem lehet addig rajtam a melltartó?
2023. jan. 19. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Leveszed, majd magad elé tartod akkor. Ha ennyire zavar. Szólítani fognak, bemész, beállsz a gépbe,( segít aki a felvételt készíti) majd amikor jó a pózt vettél fel, kéri hogy szívd be a levegőt. Ekkor készíti működik a gép. Amikor kész, szólni fog higy fújd ki a levegőt. Na remélem érthetően fogalmautam :)
2023. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*hogy

* fogalmaztam

2023. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menjél elöl gombos, cipzáras felsőben, levetkőzöl, magadra veszed a felsőt, összefogod elöl, mikor szólítanak ledobod és bemész.
2023. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát mi nem tüdőszűrő vagyunk, de csinálunk azt is. Mindent meg lehet oldani. Általában a sportmelltartót, amin fémek nincsenek, sem semmilyen merevítő, mi azt nem vetetjük le. Anno a tipikus tüdőszűrőn volt az a menet, hogy az ajtóban sorban álltak és úgy mentek egymás után, de nőknél azért jobban kell manapság figyelni a szemérmességre.
2023. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ja és a másik, hogy sok helyen oldalfelvétel is kell, ott nem tudod magad elé leengedni a dolgokat, mert a kezeidet fel kell emelni. Még a másik, hogy vékony, nem mintás felső lehet rajtad, mi engedjük, mert ha leveszed a melltartót és azt vissza, akkor az nem szokott gondot okozni.
2023. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző szakmabeli, jót írt. Annyi még, hogy strasszok se legyenek rajta, az is ad árnyékot. Vékony pamuttrikó is jó.

A legtöbb helyen már nincs közös vetkőző szerencsére.

2023. jan. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!