Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik hangváltoztató beavatk...

Létezik hangváltoztató beavatkozás?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a hangszálakkal valamit tudnak e csinálni. Egész kiskorom óta szeretnék rappelésbe belevágni, ha mást nem is, de hobbi szinten mindenképp. A barátaim, ismerőseim szerint a szövegekhez nagyon is van tehetségem, de a hangom nagyon nem tetszik saját magamnak. Épp ezért még nem is rappeltem senkinek. Mindenki mondja, hogy "de a raphez nem kell jó hang"

Nem a lófa..-t nem. Ha nem hangzik jól a hangod, akkor régen veszett ügy. Nekem alapból beszéd közbe sem tetszik, szerintem megkaptam a világ kb lerosszabb, legrekedtebb hangját. Örülnék ha mélyebb lenne és kevésbé rekedt, konkrétan ha e-zek akkor csak recsegést hallasz a trokomból. Ezért érdekelne, van e valamilyen beavatkozás manapság, hogy a hangodat méllyítsék, vékonyítsák stb.



2023. jan. 22. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Miért használsz trágár szót?

Orvosi beavatkozást csak betegség miatt végeznek, kivéve a szépészeti műtéteket.

2023. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Hol volt ebben trágárság? A magánhangzó már annak számít? Lol
2023. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2 én sem értem

#1 igen, ahogy pl plasztikai műtétek, gondolom ha létezne/létezik hang változtatás akkor azt is arra fele kell keresni. Nem valami nőies vagy egyéb hangot szeretnék, csak simán kis változásokat a hangomban :)

2023. jan. 22. 23:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom észrevetted, hogy egy darab rekedt rapper nem volt még soha...
2023. jan. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Négylábú patás állat szaporítószerve hogyan kerül a képbe?

Nem végeznek ilyen beavatkozást pénzért sem.

2023. jan. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 nem igaz, van akinek rekedtes hangja van es jol all, azonban ez ritka es nekem nem all jol.


Valaki tudna írni esetleg egy normális, tartalmas választ? Megköszönném!

2023. jan. 24. 18:27
 7/9 anonim ***** válasza:
A normális válasz az, hogy nem végezhetnek ilyen műtétet. Mi egyebet akarsz?
2023. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocs, nem láttam az alsó sort az előző válaszolónál. Mikor elolvastam az elsőt, valami trollnak hittem csak. A nem csak hazánkra vonatkozik vagy sehol a világban nem végeznek ilyet?
2023. jan. 25. 00:27
 9/9 anonim ***** válasza:
"nekem nem all jol" - oké, hogy ezt gondolod, de jó okod is van rá?
2023. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!