Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet serv? Menjek vissza...

Ez lehet serv? Menjek vissza a dokihoz?

Figyelt kérdés

Tesomat koltoztettuk. Meg aznap azt hittem meghalok a fajdalomtol. Egyszer az agyeki csigolyák táján nyilalo, szuro fájdalom. Illetve nem tudom mi a neve ezeknek, a kereszt csontok mellet van mind a ket oldalt

egy gutymo. A bal oldali normális méretű, nem faj, mig a jobb oldalon olyan evokanál méretu es ez hihetetlenül faj. Ha lehajlok vagy fekszek vagy 20percnel tovabb allok, vagy elfordulok jobbra szinten jon az eles, szuro fajdalom, de mintha kest szurkalnanak bele. Mar 1 hete.

Voltam dokinál, de meg sem vizsgalt. Felirt egy hattapaszt meg kiirr 3 napra aztan helo. Viszont ez nem segitett.

Menjek el mas orvoshoz?

Mi lehet ez?

Illetve mi a nevük ezeknek a gutymoknek?



2023. jan. 23. 21:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Volt mar 2eve hasonló fajdalmam, akkor meg mashol laktam, így mas volt az orvosom is. Ott a doki megvizsgalt, injekciót szurt a fajo pontba es fizioterápiat kaptam.
2023. jan. 23. 21:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Fájdalom csillapitó tapaszt írt fel. Vegyél bedörzsölő kenőcsöt, csomót szét kell maszírozni.
2023. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sebesz azonnal meg tudja mondani, hogy serv-e, tapintassal. Egy becsipodott ideg, meghuzodott izom pokolian tud fajni.
2023. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!