Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szégyen elmenni a fülészetre...

Szégyen elmenni a fülészetre hogy kimossák a betapadt fülzsírokat a füleimből?

Figyelt kérdés
Nem tudom mások hogy vannak vele, de nekem túlzsírosodik a fülem is.

2023. jan. 24. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, hívd fel és kérj időpontot, tájékoztatást.
2023. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is. Akkor a nőknek is szégyen elmenni a nőgyógyászhoz, ha valami fertőzésük van?
2023. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki ilyen típus, hiába tiszta, ápolt. Nekem is van ismerősöm, aki szinte minden évben megy. Nem szégyen egyáltalán.
2023. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. ❤❤
2023. jan. 24. 11:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Nőként én is évente járok. A fülész mondta is, hogy jöjjek, ne kìsérletezzek házi praktikákkal, fülpiszkálóval, mert ez a biztos. Nekem szűkebb a hallójáratom is, emiatt még inkább fel tud gyűlni a fülzsír.
2023. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogy szégyen. Nekem a fül-orr-gégész orvos javasolta, hogy keressem fel évente és kitisztítja a füleimet. Régebben mosta, újabban valami csőszerűséggel szívja ki a fülzsírt.
2023. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van akkustone spray keress rá
2023. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Paraffin olajat vagy valamilyen hidegen sajtolt olajat (pl: olíva) beleöntesz a füledbe, úgy hagyod fél/egy órát. Addig lefekszel, hogy ne folyjon ki. Felkelsz, zsebkendőt odateszel a füledre, arra hagyod kifolyni, aztán kitörlöd, kimosod. Ez egy preventív megoldás fültisztításra, kioldja a fülzsírt. Érdemes félévente megcsinálni.
2023. jan. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szégyen elmenni a fülészetre, hogy kimosszák a fülzsírokat. Ez egy egészségügyi probléma, amelyet meg kell oldani. A fülzsír fontos szerepet játszik a fül védelmében, de ha túl sok van belőle, akkor eltömítheti a fület, és akadályozhatja a hallást. Ha úgy érzi, hogy problémája van a fülzsírral, akkor ajánlott orvoshoz fordulni. A fülész az orvos, aki a fül és a hallászavarok kezelésére szakosodott, és a fülmosás is része az általuk nyújtott szolgáltatásoknak. Az orvosok szakmai titoktartási kötelezettséget tartanak, így nem kell aggódnia a szégyenérzet miatt
2023. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!