Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan fáradtnak érzem...

Folyamatosan fáradtnak érzem magam a sötétség miatt. Mit tudok ellene csinálni?

Figyelt kérdés
Télen akármennyit alszok mindig fáradt vagyok és nem tudok tanulni, koncentrálni normálisan a sötétség miatt. Hiába húzom fel a redőnyt alapból korán sötétedik, a fák miatt nálunk meg még hamarabb. Villany néha segít, de nem is akarom egésznap égetni, meg nem is segít mindig.

2023. jan. 24. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolj lámpát
2023. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha van időd, napos órákban, min 30 percet napozz. D vitamin jó tesz a szervezetnek, nap segít előallitani, a testnek. De lehet venni a patikában is. Pótólni kell, mert ez is csinálhatja a fáradtságot, meg a depressziót is így télen.
2023. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Munkában vagy a suliban ez akadályoz?

Mi okozhatja ezt?

2023. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Hat en egetem a villanyt otthon, ha egyszer sotet van, mashogy nem haladnek a dolgaimmal 🤷‍♀️
2023. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nemcsak télen fordul elő, akkor alvásvizsgálat lenne szükséges.
2023. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ellen nem tudsz szerintem semmit sem csinálni. A sötétség hatására olyan hormon termelődik ami az agyban az alvást segíti elő. Viszont ha nyáron is ez van mikor viszonylag későn sötétedik akkor lehet vitamin hiány pl.vas
2023. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem tudom, nálunk nappal nincs sötét. Vagy az északi sarkkörön túlról írsz?
2023. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!