Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mekkora lehet a baj?

Mekkora lehet a baj?

Figyelt kérdés

Szóval azt veszem észre,hogy egyre jobban szőrösödöm,mármint az arcom tudom így elég viccesnek hangzik,de nem az sajnos. A bajszomat gyantázom,de már a mellkasomon is van legalább 4-5 szőrszál amit csipesszel szoktam kiszedni,nagyon elvagyok keseredve orvoshoz nem merek menni,de nem értem,mert rendesen megjön időben eddig sosem késett ráadásul elég nőies vagyok,nagy mellem van és nem vagyok elhízott,akkor mi lehet a baj?

19/L


2010. okt. 3. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kellene nézni a pajzsmirigy működésedet.Lehet alul, vagy felül működik. Nem tudom milyen az alapbőr színed. A lányom sötétbarna hajú és inkább kreolos a bőre. Ő is a bajszát gyantáztatja, és a lábaszárát is. Arcán testén nincsenek sötét szőrszálak.
2010. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nekem sötét szörzetem van és elég barna bőrőm is nem szolizom. Nem tudom,ezt esetleg szűlőktől nem lehet örökölni? Csak,mert én inkább apumra hasonlítok és neki még a háta is szőrős.

2010. okt. 3. 22:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!