Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggel óta be van állva a...

Reggel óta be van állva a nyakam, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Reggel óta borzasztóan fáj a nyakam, hogyha jobbra döntöm a fejemet, mit tudnék csinálni vele? Jég nincs itthon, hogy borogassam, izomlazító sincs. Próbáltam többször is megmasszírozni és nyújtani, de olyan érzés, mintha spárgázni kényszerítenének, miközben nem tudok.


Köszönöm akinek van valami hasznos tippje :)



2023. febr. 5. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezt gyógy készitménnyel maszirozni kellene .
2023. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy jó párnát, lefekvés előtt kend be valamilyen kenőccsel, amiben hiszel (fájdalomcsillapító, lóbalzsam, stb.). Reggelre talán helyrejön.

Gyógytornával is próbálkozhatsz: [link]

2023. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ma pihentesd és vegyél valamilyen reuma krémet amivel naponta párszor bedörzsölöd, most ne tornáztasd, mert ilyenkor attól még rosszabb lehet. Néha 1 hét is kell, hogy rendbe jöjjön.
2023. febr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is be szokott állni (szerencsére ritkán). Az államat leengedem, ameddig tudom, és a fejemet jobbra-balra görgetem, szép lassan. Mindig használ (ezt a gyakorlatot vízi tornán tanultam.


Az ilyen torna akkor is jó, ha a nyaki meszesedés miatt szédülök.


Ha el tudod viselni, pluszként tegyél a nyakadra tigris tapaszt. Vagy Flector tapaszt. Vagy hideg lóbalzsamot, vagy Crotalgin krémet. Jobb, ha valahogyan leragasztod, például gézzel+ragtapasszal, hogy ne kend össze a ruhádat/hajadat.

2023. júl. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!