Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fenék alatt a combomon kiütése...

Fenék alatt a combomon kiütések. Mi lehet? Tippek?

Figyelt kérdés
A combomon csalánszerű kiütések vannak. Cukros vagyok,de az orvos azt mondta,hogy nem attól van. Külön szappant használok,soha nem volt bajom tőle. Mindig tiszta ruha van rajtam,a kosztól nem lehet. Idegen helyen nem ülök rá a wc-re. Olyan,mintha üveggyapotba ültem volna. Övsömör,esetleg ekcéma lehet? Mit tudok tenni,nagyon viszket.
2010. okt. 4. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ülőmunkát végzel? Mert akkor attól előfordulhat. Esetleg allergia valamire,bőrgyógyász meg tudja mondani.
2010. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ővsömör nem lehet,mert az körbe a derék vonalánál jön ki és eléggé fáj,mert alatta az idegek gyulladtak.Lehet valami gombás fertőzés az viszket csudára.Canesten kenőcs csillapitja a viszketést,s el is múlik.
2010. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ülőmunkát végzek,árut fuvarozok. Most kaptam új teherkocsit,azóta viszketek. De most már a hónajam is viszket.
2010. okt. 4. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!